Locuri de munca

Publicarea unui anunț în această secțiune costă 30 lei/2 săptămâni. Plata se poate face la magazinul Bijou Mania (langă Profi). Pentru plată prin OP ne puteți scrie la adresa office @ tirnaveni.ro

  • Angajam Reprezentant Vanzari Business

    Descrierea postului
    – Prezentarea si promovarea produselor, cresterea volumului de vanzari si realizarea planului in zona alocata;
    – Consolidarea portofoliului de clienti business la nivel zonal, precum si atragerea de noi clienti in vederea dezvoltarii retelei in concordanta cu politica generala a companiei;
    – Participarea activa la realizarea target-ului lunar;
    – Monitorizarea nivelului de satisfactie si a nevoilor clientilor;
    – Mentinerea relatiei cu clientii;
    – Monitorizarea pietei, a concurentei si identificarea de noi oportunitati;
    – Realizarea in termen a rapoartelor periodice specifice cerute de superiori;
    – Crearea si mentinerea imaginii favorabile a companiei in fata clientilor.
    Cerinte
    – Abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere;
    – Persoana sociabila, dinamica, cu o gandire constructiva orientata spre rezultate;
    – Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, dinamica;
    – Atitudine de vanzator, orientat spre clienti;
    – Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor;
    – Cunoasterea zonei pentru care a fost selectat, a factorilor de influenta din zona;
    – Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office, Internet;
    – Minim studii medii;
    – Carnet de conducere categoria B;
    Oferta (bonusuri, beneficii)
    Compania ofera un mediu de activitate dinamic si propice dezvoltarii profesionale, un pachet salarial cu posibilitati de crestere in functie de rezultate, autoturism de serviciu, laptop si telefon de serviciu.

    CV-urile pot fi trimise la adresa davidiu2001@yahoo.com.

  • S.C. KON-TIKI S.R.L. angajeaza

    S.C. KON-TIKI S.R.L. angajeaza barmanita pentru locatie aflata in Tarnaveni. Relatii la telefon 0742695379