A RĂMAS BLOCAT ÎN APARTAMENT

Vineri, 15 august a.c., pompierii din cadrul Secției Târnăveni au fost solicitați pentru deblocarea ușii unui apartament, în municipiul Târnăveni, pe strada Viitorului. Pompierii au pătruns în interiorul locuinței folosind autospeciala de intervenție și salvare de la înălțime.
