DRUMEŢIE CU BICICLETA SPRE TRANSFĂGĂRĂŞAN

Începutul de toamnă i-a îndrumat pe cei ce iubesc drumeţia pe bicicletă spre Bezid. Bicicliştii au pedalat în direcţia Bezid duminică, 1 septembrie, unde au fost serviţi cu gogoşi cu ocazia zilelor comunei. Destinația drumeţiei cu bicicleta din această vineri, va fi spre Ceuaş. De asemenea, organizatorii de la 12 Fitness Gym şi-au propus ca sâmbătă să facă o drumeţie cu bicicleta la înălţime spre Transfăgărăşan când vor urca cu bicicletele până la Bâlea Lac.
