Firma ZG Raiffeisen Technik SRL angajează REPREZENTANT VANZARI PIESE PENTRU UTILAJE AGRICOLE la punctul de lucru SEUCA, JUD. MUREȘ

Candidatul ideal
Cunostinte tehnice specifice si experienta in identificarea si vanzarea de piese de schimb pentru utilaje agricole.
Cunostinte de operare PC (Microsoft Office).
Respect, capacitate de comunicare clara si concisa in scris si telefonic.
Capacitate de organizare a activitatii zilnice si de a lucra in echipa.
Capacitatea de a opera intr-un sistem de contabilitate.
Descrierea jobului
Identificarea, ofertarea si vanzarea pieselor de schimb pentru utilaje agricole necesare clientilor societatii in conditiile respectarii procedurii interne de lucru.
Sprijin intern din echipa, si activitate pe teren sau in magazin in consilierea clientilor si oferirea de solutii tehnice.
Responsabil de vanzarile efectuate in zona de activitate.
Participa la diferite evenimente profesionale: scolarizari, expozitii, conferinte.

Ce iti oferim?
Șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști, alături de care vei crește
Pachet salarial motivant
scolarizare si specializare
participarea la training-uri interne specifice

Contact:
CV-urile se pot trimite pe adresa de e-mail office@zg-technik.ro
Telefon: +40729 882 911

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată.