PROGRAMUL DIN WEEKEND AL MECIURILOR ECHIPELOR LOCALE

A.S. Unirea Tricolor Târnăveni joacă sâmbătă, 16 mai, în cadrul etapei cu numărul 31 din Liga a IV-a, împotriva celor de la F.C. Gaz Metan Târgu Mureș. Meciul este programat de la ora 18 și are loc în deplasare.

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 31

16-05-2015 11:00
A.C.S. MURESUL LUDUS – C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN

16-05-2015 11:00
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA – A.S. MURESUL RUSII MUNTI

15-05-2015 18:00
A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR – A.S. M.S.E.08 TG.MURES

16-05-2015 11:00
A.S. MURESUL NAZNA – A.S. GAZ-METAN DANES

16-05-2015 11:00
A.S.C. SARMASU 2005 – A.C.S. MURESUL CUCI

18-05-2015 18:00
C.S. VIITORUL UNGHENI – A.C.S. ARENA SIGHISOARA

16-05-2015 18:00
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES – A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE

16-05-2015 11:00
A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA – A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI

15-05-2015 18:00
F.C. GAZ-METAN TG.MURES – A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI

Clasament – Liga a IV-a:

# Nume echipa

1 C.S. VIITORUL UNGHENI 30
2 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 30
3 A.C.S. MURESUL LUDUS 29
4 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 30
5 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 30
6 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 29
7 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 30
8 A.C.S. MURESUL CUCI 30
9 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 30
10 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 29
11 F.C. GAZ-METAN TG.MURES 30
12 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 30
13 A.S. GAZ-METAN DANES 29
14 A.S.C. SARMASU 2005 30
15 A.S. MURESUL NAZNA 30
16 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 30
17 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 30
18 A.C.S. ARENA SIGHISOARA 30 2

În Liga a V-a, seria I, cele două echpe ce reprezintă Târnăveniul vor disputa, în weekend, meciuri în deplasare.

Liga a V-a, Seria I, sezon 2014 – 2015 – Etapa 23

20-05-2015 18:00
A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI – A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI

17-05-2015 18:00
C.S. IERNUT II – A.S. INTER SANGER

17-05-2015 18:00
C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE – A.S. REAL VALEA LARGA

16-05-2015 18:00
A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU – F.C. MUNICIPAL TARNAVENI

17-05-2015 18:00
A.C.S. MURESUL OGRA – A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI

17-05-2015 18:00
A.S. JUVENTUS TAURENI – A.S. INTELEGEREA GALATENI

16-05-2015 18:00
A.S. SPICUL GHEJA – A.S. FORTA SANPAUL

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT II 22
2 A.S. INTELEGEREA GALATENI 22
3 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 21
4 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI 22
5 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU 22
6 A.S. INTER SANGER 21
7 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 21
8 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 22
9 A.S. REAL VALEA LARGA 22
10 A.C.S. MURESUL OGRA 21
11 A.S. FORTA SANPAUL 22
12 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 22
13 A.S. JUVENTUS TAURENI 22
14 A.S. SPICUL GHEJA 22

La Copii și juniori, Juniori C, A.S. Unirea Tricolor Târnăveni joacă acasă cu cei de la C.S. Iernut.

Copii si juniori, Juniori C, sezon 2014 – 2015 – Etapa 26

17-05-2015 15:00
L.P.S. TG.MURES – A.C.S. KINDER SG. DE MURES

16-05-2015 15:00
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI – C.S. IERNUT

16-05-2015 15:00
A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE – A.S. M.S.E.08 TG.MURES

15-05-2015 15:30
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES – A.S. TRANSIL 2008

16-05-2015 10:00
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN – A.C.S. SPERANTA TG.MURES

16-05-2015 11:00
A.S. KINDER SG. DE MURES – A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

STA – A.C.S. MURESUL LUDUS

Clasament – Copii si juniori, Juniori C

# Nume echipa

1 A.S. KINDER SG. DE MURES 23
2 A.C.S. SPERANTA TG.MURES 23
3 C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN 22
4 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 23
5 C.S. IERNUT 23
6 A.C.S. MURESUL LUDUS 24
7 A.S. TRANSIL 2008 22
8 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 23
9 A.C.S. KINDER SG. DE MURES 23
10 L.P.S. TG.MURES 23
11 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 23
12 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 23
13 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 23