PROGRAMUL MECIURILOR DIN WEEKEND

Jucătorii echipei de fotbal A.S. Unirea Tricolor Târnăveni joacă sâmbătă, acasă, cu A.S. Gaz-Metan Daneş, de la ora 11, în cadrul etapei cu numărul 25, liga a IV-a. Iată programul meciurilor şi clasamentul, până în prezent:

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 25

18-04-2015 11:00
A.S. MURESUL NAZNA 3 – 0 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN

18-04-2015 11:00
A.S.C. SARMASU 2005 – A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

20-04-2015 17:30
C.S. VIITORUL UNGHENI – C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA

16-04-2015 17:00
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 2 – 0 A.C.S. MURESUL LUDUS

18-04-2015 11:00
A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 0 – 3 A.S. MURESUL RUSII MUNTI

16-04-2015 20:00
F.C. GAZ-METAN TG.MURES 2 – 0 A.S. M.S.E.08 TG.MUREŞ

18-04-2015 11:00
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI – A.S. GAZ-METAN DANES

17-04-2015 17:00
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI – A.C.S. MURESUL CUCI

18-04-2015 11:00
A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE – A.C.S. ARENA SIGHISOARA

Clasament – Liga a IV-a:

# Nume echipa

1 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 25

2 A.C.S. MURESUL LUDUS 24
3 C.S. VIITORUL UNGHENI 23
4 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 24
5 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 25
6 A.C.S. MURESUL CUCI 24
7 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 24
8 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 23
9 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 24
10 F.C. GAZ-METAN TG.MURES 25
11 A.S. GAZ-METAN DANES 24
12 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 25
13 A.S.C. SARMASU 2005 24
14 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 23
15 A.S. MURESUL NAZNA 25
16 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 25
17 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 25
18 A.C.S. ARENA SIGHISOARA 24

Şi echipele A.S. Flamura Boziaş Târnăveni şi F.c. Municipal Târnăveni au programate meciuri, în aceast sfârşit de săptămână, în cadrul etapei cu numărul 18, liga a V-a, seria I.

Liga a V-a, Seria a I-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 18

18-04-2015 17:00
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI – A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI

19-04-2015 17:00
F.C. MUNICIPAL TARNAVENI – A.S. INTELEGEREA GALATENI

19-04-2015 17:00
A.S. REAL VALEA LARGA – A.S. FORTA SANPAUL

19-04-2015 12:00
A.S. INTER SANGER – A.S. SPICUL GHEJA

18-04-2015 17:00
A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI – A.S. JUVENTUS TAURENI

19-04-2015 17:00
C.S. IERNUT II – A.C.S. MURESUL OGRA

19-04-2015 17:00
C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE – A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT II 17
2 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 17
3 A.S. INTELEGEREA GALATENI 17
4 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI 17
5 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 17
6 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU 17
7 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 17
8 A.S. INTER SANGER 17
9 A.S. REAL VALEA LARGA 17
10 A.C.S. MURESUL OGRA 17
11 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 17
12 A.S. FORTA SANPAUL 17
13 A.S. JUVENTUS TAURENI 17
14 A.S. SPICUL GHEJA 17

La juniori C, etapa 22, A.S. Unirea Tricolor Târnăveni joacă duminică, în deplasare, în cadrul etapei 22.

Copii si juniori, Juniori C, sezon 2014 – 2015 – Etapa 22:

19-04-2015 14:00
L.P.S. TG.MURES – A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE

19-04-2015 18:00
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES – A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI

18-04-2015 10:00
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN – A.C.S. KINDER SG. DE MURES

18-04-2015 11:00
A.S. KINDER SG. DE MURES – C.S. IERNUT

STA – A.S. M.S.E.08 TG.MURES

18-04-2015 15:00
A.C.S. MURESUL LUDUS – A.S. TRANSIL 2008

19-04-2015 10:00
A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR – A.C.S. SPERANTA TG.MURES

Clasament – Copii si juniori, Juniori C:

# Nume echipa

1 A.C.S. SPERANTA TG.MURES 18
2 A.S. KINDER SG. DE MURES 17
3 C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN 19
4 C.S. IERNUT 18
5 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 18
6 A.S. TRANSIL 2008 20
7 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 19
8 A.C.S. MURESUL LUDUS 18
9 A.C.S. KINDER SG. DE MURES 18
10 L.P.S. TG.MURES 18
11 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 20
12 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 18
13 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 19