PROGRAMUL MECIURILOR DIN WEEKEND

Unirea Tricolor Târnăveni joacă sâmbătă, acasă, cu A.C.S. Arena Sighişoara. Mai jos, programul meciurilor din weekend, în cadrul etapei cu numărul 27 şi clasamentul Ligii a IV-a:

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 27

24-04-2015 17:00
A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR – C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN

25-04-2015 11:00
A.S. MURESUL NAZNA – C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA

25-04-2015 11:00
A.S.C. SARMASU 2005 – A.C.S. MURESUL LUDUS

27-04-2015 18:00
C.S. VIITORUL UNGHENI – A.S. MURESUL RUSII MUNTI

24-04-2015 17:00
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES – A.S. M.S.E.08 TG.MURES

25-04-2015 11:00
A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA – A.S. GAZ-METAN DANES

24-04-2015 20:00
F.C. GAZ-METAN TG.MURES – A.C.S. MURESUL CUCI

25-04-2015 11:00
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI – A.C.S. ARENA SIGHISOARA

24-04-2015 17:00
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI – A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE

Clasament – Liga a IV-a:

# Nume echipa

1 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 26
2 C.S. VIITORUL UNGHENI 25
3 A.C.S. MURESUL LUDUS 25
4 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 26
5 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 26
6 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 25
7 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 26
8 A.C.S. MURESUL CUCI 26
9 F.C. GAZ-METAN TG.MURES 26
10 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 25
11 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 26
12 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 25
13 A.S. GAZ-METAN DANES 25
14 A.S.C. SARMASU 2005 26
15 A.S. MURESUL NAZNA 26
16 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 26
17 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 26
18 A.C.S. ARENA SIGHISOARA 26

F.C. Municipal Târnăveni şi A.S. Flamura Boziaş Târnăveni vor susţine şi ele meciuri, în weekend, în cadrul etapei 19 din Liga a V-a, seria I.

Liga a V-a, Seria a I-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 19

26-04-2015 17:00
C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE – A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI

25-04-2015 17:00
A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU – C.S. IERNUT II

26-04-2015 17:00
A.C.S. MURESUL OGRA – A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI

26-04-2015 17:00
A.S. JUVENTUS TAURENI – A.S. INTER SANGER

25-04-2015 17:00
A.S. SPICUL GHEJA – A.S. REAL VALEA LARGA

26-04-2015 17:00
A.S. FORTA SANPAUL – F.C. MUNICIPAL TARNAVENI

25-04-2015 17:00
A.S. INTELEGEREA GALATENI – A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT II 18
2 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 18
3 A.S. INTELEGEREA GALATENI 18
4 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI 18
5 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 18
6 A.S. INTER SANGER 18
7 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU 18
8 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 18
9 A.S. REAL VALEA LARGA 18
10 A.C.S. MURESUL OGRA 18
11 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 18
12 A.S. FORTA SANPAUL 18
13 A.S. JUVENTUS TAURENI 18
14 A.S. SPICUL GHEJA 18

La copii şi juniori, juniori C, echipa A.S. Unirea Tricolor Târnăveni va juca sâmbătă, 25 aprilie, de la ora 15, cu A.S.C.F. Avântul Miheşu de Câmpie.

Copii si juniori, Juniori C, sezon 2014 – 2015 – Etapa 23:

26-04-2015 11:00
A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR – L.P.S. TG.MURES

27-04-2015 17:00
A.C.S. SPERANTA TG.MURES – A.C.S. MURESUL LUDUS

A.S. TRANSIL 2008 – STA

25-04-2015 09:30
A.S. M.S.E.08 TG.MURES – A.S. KINDER SG. DE MURES

26-04-2015 11:00
C.S. IERNUT – C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN

25-04-2015 11:00
A.C.S. KINDER SG. DE MURES – A.F.C. ASA 2013 TG.MURES

25-04-2015 15:00
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI – A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE

Clasament – Copii si juniori, Juniori C:

# Nume echipa

1 A.C.S. SPERANTA TG.MURES 21 1
2 A.S. KINDER SG. DE MURES 20
3 C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN 20
4 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 20
5 C.S. IERNUT 20
6 A.S. TRANSIL 2008 21
7 A.C.S. MURESUL LUDUS 20
8 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 20
9 A.C.S. KINDER SG. DE MURES 20
10 L.P.S. TG.MURES 20
11 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 21
12 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 20
13 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 19