PROGRAMUL MECIURILOR DIN WEEKEND

Jucătorii echipei de fotbal Unirea Tricolor Târnăveni au câştigat meciul pe care l-au disputat joi, 9 aprilie, cu A.S. M.S.E. 08 Tg. Mureş, scor 3 la 4. Meciul a avut loc în cadrul etapei 24, liga a IV-a, sezon 2014-2015. Iată meciurile programate pentru acest sfârşit de săptămână şi clasamentul după 23 de etape:

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 24

11-04-2015 11:00
C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 0 – 3 A.C.S. ARENA SIGHISOARA

11-04-2015 11:00
A.C.S. MURESUL CUCI – A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE

11-04-2015 11:00
A.S. GAZ-METAN DANES – A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI

09-04-2015 19:30
A.S. M.S.E.08 TG.MURES 3 – 4 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI

11-04-2015 11:00
A.S. MURESUL RUSII MUNTI – F.C. GAZ-METAN TG.MURES

11-04-2015 11:00
A.C.S. MURESUL LUDUS 3 – 0 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA

11-04-2015 11:00
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA- A.F.C. ASA 2013 TG.MURES

10-04-2015 17:00
A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR – C.S. VIITORUL UNGHENI

11-04-2015 11:00
A.S. MURESUL NAZNA – A.S.C. SARMASU 2005

Clasament – Liga a IV-a:

# Nume echipa
1 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES
2 A.C.S. MURESUL LUDUS
3 C.S. VIITORUL UNGHENI
4 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
5 A.C.S. MURESUL CUCI
6 A.S. MURESUL RUSII MUNTI
7 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI
8 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR
9 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE
10 A.S. GAZ-METAN DANES
11 F.C. GAZ-METAN TG.MURES
12 A.S. M.S.E.08 TG.MURES
13 A.S.C. SARMASU 2005
14 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
15 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN
16 A.S. MURESUL NAZNA
17 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA
18 A.C.S. ARENA SIGHISOARA

Celelalte echipe ale municipiului Târnăveni, A.S. Flamura Boziaş şi F.C. Municipal Târnăveni, se vor confrunta sâmbătă, de la ora 16.

Liga a V-a, Seria a I-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 17

11-04-2015 16:00
A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU – A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI

11-04-2015 16:00
A.C.S. MURESUL OGRA – C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

11-04-2015 17:00
A.S. JUVENTUS TAURENI – C.S. IERNUT II

11-04-2015 16:00
A.S. SPICUL GHEJA – A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI

11-04-2015 16:00
A.S. FORTA SANPAUL – A.S. INTER SANGER

11-04-2015 16:00
A.S. INTELEGEREA GALATENI – A.S. REAL VALEA LARGA

11-04-2015 16:00
A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI – F.C. MUNICIPAL TARNAVENI

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT II
2 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
3 A.S. INTELEGEREA GALATENI
4 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI
5 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU
6 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE
7 A.S. INTER SANGER
8 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI
9 A.S. REAL VALEA LARGA
10 A.C.S. MURESUL OGRA
11 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI
12 A.S. JUVENTUS TAURENI
13 A.S. FORTA SANPAUL
14 A.S. SPICUL GHEJA

La copii şi juniori, juniori A1, meciurile sunt programate pentru vineri, 10 aprilie şi marţi, 14 aprilie. Echipa F.C. Municipal Târnăveni va juca cu cei de la A.S. Înfrăţirea Valea Izvoarelor.

Copii si juniori, Juniori A1, sezon 2014 – 2015 – Etapa 18

10-04-2015 17:00
L.P.S. 98 TG.MURES – A.C.S. MURESUL LUDUS

10-04-2015 17:00
A.S.C. SARMASU 2005 – C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

14-04-2015 17:00
C.S. IERNUT – L.P.S. TG.MURES

10-04-2015 17:00
F.C. MUNICIPAL TARNAVENI – A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

A.S. GAZ-METAN DANES – STA

Clasament – Copii si juniori, Juniori A1:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT
2 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR
3 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI
4 L.P.S. TG.MURES
5 A.S.C. SARMASU 2005
6 A.C.S. MURESUL LUDUS
7 A.S. GAZ-METAN DANES
8 L.P.S. 98 TG.MURES
9 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

La juniori C, A.S: Unirea Trucolor întâşneşte sâmbătă, 11 aprilie, de la ora 11, pe A.S. Kinder Sg. de Mureş.

Copii si juniori, Juniori C, sezon 2014 – 2015 – Etapa 20

10-04-2015 15:00
L.P.S. TG.MURES – A.F.C. ASA 2013 TG.MURES

11-04-2015 10:00
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN – A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE

11-04-2015 11:00
A.S. KINDER SG. DE MURES – A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI

STA – A.C.S. KINDER SG. DE MURES

10-04-2015 17:00
A.C.S. MURESUL LUDUS – C.S. IERNUT

11-04-2015 15:00
A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR – A.S. M.S.E.08 TG.MURES

10-04-2015 12:00
A.C.S. SPERANTA TG.MURES – A.S. TRANSIL 2008

Clasament – Copii si juniori, Juniori C:

# Nume echipa

1 A.C.S. SPERANTA TG.MURES
2 A.S. KINDER SG. DE MURES
3 C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
4 C.S. IERNUT
5 A.S. TRANSIL 2008
6 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES
7 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI
8 A.C.S. MURESUL LUDUS
9 A.C.S. KINDER SG. DE MURES
10 L.P.S. TG.MURES
11 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE
12 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR
13 A.S. M.S.E.08 TG.MURES