PROGRAMUL MECIURILOR ECHIPELOR LOCALE. ULTIMELE ETAPE

A.S. Unirea Tricolor Târnăveni joacă, în acest sfârșit de săptămână, acasă, un meci împotriva celor de la C.S. Viitorul Ungheni. Meciul este programat sâmbătă, 6 iunie, de la ora 11 și are loc în cadrul etapei cu numărul 34. Mai jos, programul meciurilor și clasamentul:

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 34

06-06-2015 11:00
C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN – A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA
Observatii: Joc pierdut de ambele echipe cu scorul de 3-0

05-06-2015 18:00
F.C. GAZ-METAN TG.MURES – A.F.C. ASA 2013 TG.MURES

06-06-2015 11:00
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI – C.S. VIITORUL UNGHENI

05-06-2015 18:00
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI – A.S.C. SARMASU 2005

06-06-2015 11:00
A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE – A.S. MURESUL NAZNA

06-06-2015 11:00
A.C.S. ARENA SIGHISOARA 3 – 0 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

06-06-2015 11:00
A.C.S. MURESUL CUCI – C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA

06-06-2015 11:00
A.S. GAZ-METAN DANES – A.C.S. MURESUL LUDUS

04-06-2015 19:30
A.S. M.S.E.08 TG.MURES 2 – 2 A.S. MURESUL RUSII MUNTI

Clasament – Liga a IV-a:

# Nume echipa

1 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 33
2 C.S. VIITORUL UNGHENI 33
3 A.C.S. MURESUL LUDUS 33
4 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 34
5 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 33
6 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 33
7 A.C.S. MURESUL CUCI 33
8 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 33
9 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 34
10 F.C. GAZ-METAN TG.MURES 33 13
11 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 33
12 A.S. GAZ-METAN DANES 33
13 A.S.C. SARMASU 2005 33
14 A.S. MURESUL NAZNA 33
15 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 34
16 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 34
17 A.C.S. ARENA SIGHISOARA 34
18 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 34

Și celelalte două echipe locale, F.C. Municipal Târnăveni și A.S. Flamura Boziaș Târnăveni vor disputa meciuri în acest sfârșit de săptămână, în cadrul Ligii a V-a, seria I. Programul meciurilor și clasamentul, mai jos:

Liga a V-a, Seria I, sezon 2014 – 2015 – Etapa 26

06-06-2015 18:00
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI – A.S. JUVENTUS TAURENI

07-06-2015 12:00
A.S. SPICUL GHEJA – A.C.S. MURESUL OGRA

07-06-2015 18:00
A.S. FORTA SANPAUL – A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU

06-06-2015 18:00
A.S. INTELEGEREA GALATENI – C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

07-06-2015 12:00
A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI – C.S. IERNUT II

07-06-2015 18:00
F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 0 – 3 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI

07-06-2015 18:00
A.S. REAL VALEA LARGA – A.S. INTER SANGER

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT II 25 21
2 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 25
3 A.S. INTELEGEREA GALATENI 25
4 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI 26
5 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU 25
6 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 25
7 A.S. INTER SANGER 24
8 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 25
9 A.C.S. MURESUL OGRA 24
10 A.S. REAL VALEA LARGA 25
11 A.S. FORTA SANPAUL 25
12 A.S. JUVENTUS TAURENI 25
13 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 26
14 A.S. SPICUL GHEJA 25