REZULTATELE MECIURILOR DE FOTBAL DIN WEEKEND

Echipa de fotbal Unirea Tricolor Târnăveni a pierdut meciul pe care l-a jucat sâmbătă, cu Mureşul Luduş, scor 2-1. Iată rezultatele şi clasamentul:

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 22

8-03-2015 11:00
C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 0 – 3 A.C.S. MURESUL CUCI

28-03-2015 11:00
A.S. GAZ-METAN DANES 4 – 1 A.C.S. ARENA SIGHISOARA

26-03-2015 15:30
A.S. M.S.E.08 TG.MURES 2 – 0 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE

28-03-2015 11:00
A.S. MURESUL RUSII MUNTI 3 – 2 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI

28-03-2015 11:00
A.C.S. MURESUL LUDUS 2 – 1 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI

28-03-2015 11:00
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 5 – 4 F.C. GAZ-METAN TG.MURES

27-03-2015 15:00
A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 3 – 0 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA

28-03-2015 11:00
A.S. MURESUL NAZNA 0 – 5 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES

28-03-2015 11:00
A.S.C. SARMASU 2005 2 – 2 C.S. VIITORUL UNGHENI

Clasament – Liga a IV-a:

1 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES
2 A.C.S. MURESUL LUDUS
3 C.S. VIITORUL UNGHENI
4 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
5 A.C.S. MURESUL CUCI
6 A.S. MURESUL RUSII MUNTI
7 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR
8 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI
9 A.S. GAZ-METAN DANES
10 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE
11 F.C. GAZ-METAN TG.MURES
12 A.S. M.S.E.08 TG.MURES
13 A.S.C. SARMASU 2005
14 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
15 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN
16 A.S. MURESUL NAZNA
17 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA
18 A.C.S. ARENA SIGHISOARA 22

În liga a V-a, seria 1, FC Municipal T-veni şi Flamura Boziaş au făcut egal acasă. Iată rezultatele şi clasamentul:

Liga a V-a, Seria a I-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 15

29-03-2015 15:00
A.C.S. MURESUL OGRA 2 – 3 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI

29-03-2015 15:00
A.S. JUVENTUS TAURENI 4 – 4 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU

28-03-2015 15:00
A.S. SPICUL GHEJA 1 – 2 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

29-03-2015 15:00
A.S. FORTA SANPAUL 1 – 3 C.S. IERNUT II

28-03-2015 15:00
A.S. INTELEGEREA GALATENI 3 – 0 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI

29-03-2015 12:00
A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 0 – 0 A.S. INTER SANGER

29-03-2015 15:00
F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 2 – 2 A.S. REAL VALEA LARGA

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

1 C.S. IERNUT II
2 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
3 A.S. INTELEGEREA GALATENI
4 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI
5 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU
6 A.S. INTER SANGER
7 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI
8 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE
9 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI
10 A.C.S. MURESUL OGRA
11 A.S. REAL VALEA LARGA
12 A.S. JUVENTUS TAURENI
13 A.S. FORTA SANPAUL
14 A.S. SPICUL GHEJA

La Juniori A1, FC Municipal Târnăveni a câştigat cu 6-0 meciul cu C.S. Târnava Mică Sg. de Pădure. Iată rezultatele şi clasamentul după etapa a 16-a:

Copii si juniori, Juniori A1, sezon 2014 – 2015 – Etapa 16

29-03-2015 11:00
C.S. IERNUT 5 – 1 A.C.S. MURESUL LUDUS

27-03-2015 15:00
A.S.C. SARMASU 2005 – L.P.S. 98 TG.MURES

26-03-2015 16:00
F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 6 – 0 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

29-03-2015 11:00
A.S. GAZ-METAN DANES – L.P.S. TG.MURES

STA – A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

Clasament – Copii si juniori, Juniori A1:

# Nume echipa
1 C.S. IERNUT 2
2 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR
3 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI
4 A.C.S. MURESUL LUDUS
5 L.P.S. TG.MURES
6 A.S. GAZ-METAN DANES
7 A.S.C. SARMASU 2005
8 L.P.S. 98 TG.MURES
9 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

La Juniori C, Unirea Tricolor Târnăveni a câştigat acasă meciul cu A.S. Înfrăţirea Valea Izvoarelor. Iată rezultatele etapei şi clasamentul:

Copii si juniori, Juniori C, sezon 2014 – 2015 – Etapa 17

27-03-2015 19:30
A.S. M.S.E.08 TG.MURES 1 – 6 L.P.S. TG.MURES

29-03-2015 11:00
C.S. IERNUT – A.S. TRANSIL 2008

27-03-2015 16:00
A.C.S. KINDER SG. DE MURES 0 – 8 A.C.S. SPERANTA TG.MURES

28-03-2015 15:00
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 4 – 1 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

28-03-2015 15:00
A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE – A.C.S. MURESUL LUDUS

A.F.C. ASA 2013 TG.MURES – STA

28-03-2015 10:00
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN 1 – 3 A.S. KINDER SG. DE MURES

Clasament – Copii si juniori, Juniori C:

1 A.C.S. SPERANTA TG.MURES
2 A.S. KINDER SG. DE MURES
3 C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
4 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES
5 C.S. IERNUT
6 A.S. TRANSIL 2008
7 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI
8 A.C.S. MURESUL LUDUS
9 A.C.S. KINDER SG. DE MURES
10 L.P.S. TG.MURES
11 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE
12 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR
13 A.S. M.S.E.08 TG.MURES

La Juniori D2, Şoimii Târnăveni, din rezultatele cunoscute până acum, au pierdut meciul cu A.S. Transil 2008.

Copii si juniori, Juniori D seria a II-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 16

A.S. SPICUL GHEJA – STA

27-03-2015 16:00
A.C.S. SPERANTA TG.MURES 0 – 4 F.C. GAZ-METAN TG.MURES

28-03-2015 10:00
L.P.S. TG.MURES – C.S. VIITORUL UNGHENI

29-03-2015 10:00
A.C.S. MURESUL CUCI 0 – 10 C.S. IERNUT

28-03-2015 10:00
A.C.S. SOIMII TARNAVENI 1 – 2 A.S. TRANSIL 2008

Clasament – Copii si juniori, Juniori D seria a II-a:

1 C.S. IERNUT
2 L.P.S. TG.MURES
3 C.S. VIITORUL UNGHENI
4 A.C.S. SPERANTA TG.MURES
5 F.C. GAZ-METAN TG.MURES
6 A.S. SPICUL GHEJA
7 A.S. TRANSIL 2008
8 A.C.S. MURESUL CUCI
9 A.C.S. SOIMII TARNAVENI