REZULTATELE MECIURILOR DISPUTATE DE ECHIPELE LOCALE, ÎN WEEKEND

A.S. Unirea Tricolor Târnăveni a învins pe Gaz Metan Tg. Mureș, în meciul disputat sâmbătă, acasă, cu scorul de 3 la 0. Meciul a avut loc în cadrul etapei cu numărul 32 din Liga a IV-a. Iată rezultatele și clasamentul, după aceastî etapă:

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 32

23-05-2015 11:00
C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 0 – 3 F.C. GAZ-METAN TG.MURES

23-05-2015 11:00
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 3 – 0 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA

22-05-2015 18:00
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 0 – 5 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES
Pauza: 0-1

23-05-2015 11:00
A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 1 – 1 C.S. VIITORUL UNGHENI

23-05-2015 11:00
A.C.S. ARENA SIGHISOARA 1 – 1 A.S.C. SARMASU 2005
Pauza: 0-0

23-05-2015 11:00
A.C.S. MURESUL CUCI 1 – 0 A.S. MURESUL NAZNA
Pauza: 1-0

23-05-2015 11:00
A.S. GAZ-METAN DANES 3 – 0 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

21-05-2015 19:30
A.S. M.S.E.08 TG.MURES 4 – 2 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 2-1

23-05-2015 11:00
A.S. MURESUL RUSII MUNTI 1 – 1 A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 1-0

Clasament – Liga a IV-a:

# Nume echipa

1 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 32
2 C.S. VIITORUL UNGHENI 32
3 A.C.S. MURESUL LUDUS 32
4 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 32
5 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 32
6 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 32
7 A.C.S. MURESUL CUCI 32
8 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 32
9 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 32
10 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 32
11 F.C. GAZ-METAN TG.MURES 32
12 A.S. GAZ-METAN DANES 32
13 A.S. MURESUL NAZNA 32
14 A.S.C. SARMASU 2005 32
15 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 32
16 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 33
17 A.C.S. ARENA SIGHISOARA 32
18 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 33

Celelale echipe reprezentative, din liga a V-a, seria I, F.C. Municipal Târnăveni și A.S. Flamura Boziaş Târnăveni, au pierdut meciurile disputate duminică.

Liga a V-a, Seria a I, sezon 2014 – 2015 – Etapa 24

23-05-2015 18:00
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 13 – 0 A.S. SPICUL GHEJA

24-05-2015 18:00
A.S. FORTA SANPAUL 4 – 0 A.S. JUVENTUS TAURENI
Pauza: 0-0

23-05-2015 18:00
A.S. INTELEGEREA GALATENI 5 – 1 A.C.S. MURESUL OGRA
Pauza: 5-1

24-05-2015 12:00
A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 1 – 3 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU
Pauza: 1-1

24-05-2015 18:00
F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 0 – 3 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

24-05-2015 18:00
A.S. REAL VALEA LARGA 0 – 1 C.S. IERNUT II

24-05-2015 12:00
A.S. INTER SANGER 3 – 2 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT II 24
2 A.S. INTELEGEREA GALATENI 24
3 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 23
4 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI 24
5 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU 24
6 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 23
7 A.S. INTER SANGER 23
8 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 24
9 A.C.S. MURESUL OGRA 23
10 A.S. REAL VALEA LARGA 24
11 A.S. FORTA SANPAUL 24
12 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 24
13 A.S. JUVENTUS TAURENI 24
14 A.S. SPICUL GHEJA 24