REZULTATELE MECIURILOR ECHIPELOR LOCALE, ETAPELE DIN WEKEND

A.S. Unirea Tricolor Târnăveni a remizat, acasă, sâmbătă, 9 mai, scor 2 -2, cu echipa A.C.S. Miercurea Nirajului, într-un meci ce a avt loc în cadrul etapei cu numărul 29. Mai jos, rezultatele meciurilor ce au avut loc în weekend:

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 29

09-05-2015 11:00
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 3 – 0 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN

08-05-2015 18:00
A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 0 – 3 A.C.S. MURESUL LUDUS

09-05-2015 11:00
A.S. MURESUL NAZNA 1 – 5 A.S. MURESUL RUSII MUNTI
Pauza: 1-2

09-05-2015 11:00
A.S.C. SARMASU 2005 0 – 6 A.S. M.S.E.08 TG.MURES
Pauza: 0-1

11-05-2015 18:00
C.S. VIITORUL UNGHENI – A.S. GAZ-METAN DANES

08-05-2015 18:00
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 1 – 1 A.C.S. MURESUL CUCI
Pauza: 0-1

09-05-2015 11:00
A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 0 – 3 A.C.S. ARENA SIGHISOARA

08-05-2015 18:00
F.C. GAZ-METAN TG.MURES 0 – 0 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE
Pauza: 0-0

09-05-2015 11:00
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 2 – 2 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI

Clasament – Liga a IV-a:

# Nume echipa

1 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 29
2 A.C.S. MURESUL LUDUS 29
3 C.S. VIITORUL UNGHENI 28
4 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 30
5 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 30
6 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 29
7 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 30
8 A.C.S. MURESUL CUCI 29
9 F.C. GAZ-METAN TG.MURES 29
10 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 30
11 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 29
12 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 28
13 A.S. GAZ-METAN DANES 27
14 A.S.C. SARMASU 2005 29
15 A.S. MURESUL NAZNA 29
16 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 30
17 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 30
18 A.C.S. ARENA SIGHISOARA 29

Tot la sfârșitul săptămânii trecute au avut loc meciurile din Liga a V-a, Seria I, etapa 21. Rezultatele meciurilor și clasamentul, mai jos:

Liga a V-a, Seria I, sezon 2014 – 2015 – Etapa 21

10-05-2015 18:00
C.S. IERNUT II 2 – 1 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI

10-05-2015 18:00
C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 0 – 2 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI

09-05-2015 18:00
A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU 5 – 4 A.S. INTER SANGER
Pauza: 2-2

10-05-2015 18:00
A.C.S. MURESUL OGRA 3 – 1 A.S. REAL VALEA LARGA

10-05-2015 18:00
A.S. JUVENTUS TAURENI 3 – 0 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI

09-05-2015 18:00
A.S. SPICUL GHEJA – A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI

10-05-2015 18:00
A.S. FORTA SANPAUL 0 – 4 A.S. INTELEGEREA GALATENI

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

# Nume echipa:

1 C.S. IERNUT II 21
2 A.S. INTELEGEREA GALATENI 21
3 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 20
4 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI 21
5 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU 21
6 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 20
7 A.S. INTER SANGER 20
8 A.S. REAL VALEA LARGA 21
9 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 20
10 A.C.S. MURESUL OGRA 20
11 A.S. FORTA SANPAUL 21
12 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 21
13 A.S. JUVENTUS TAURENI 21
14 A.S. SPICUL GHEJA 20

Juniorii de la F.C. Municipal Târnăveni au câștigat meciul cu Înfrățirea Valea Izvoarelor, scor 3 la 2, 1-1 la pauză. Rezultatele celorlalte meciuri și clasamentul etapei cu numărul 18, în cele ce urmează:

Copii si juniori, Juniori A1, sezon 2014 – 2015 – Etapa 18

10-04-2015 17:00
L.P.S. 98 TG.MURES 4 – 8 A.C.S. MURESUL LUDUS

10-04-2015 17:00
A.S.C. SARMASU 2005 2 – 0 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

14-04-2015 17:00
C.S. IERNUT 5 – 1 L.P.S. TG.MURES

10-04-2015 17:00
F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 3 – 2 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR
Pauza: 1-1

A.S. GAZ-METAN DANES – STA

Clasament – Copii si juniori, Juniori A1:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT 16
2 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 16
3 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 16
4 A.S.C. SARMASU 2005 16
5 A.C.S. MURESUL LUDUS 16
6 L.P.S. TG.MURES 16
7 A.S. GAZ-METAN DANES 16
8 L.P.S. 98 TG.MURES 16
9 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 16

Juniorii de la Unirea Tricolor Târnăveni au remizat în meciul ce a avut loc sâmbătă, 9 mai, de la ora 11, împotriva celor de la A.C.S. Kinder Sg. de Mureș.

Copii si juniori, Juniori C, sezon 2014 – 2015 – Etapa 25

08-05-2015 16:00
A.C.S. MURESUL LUDUS 1 – 1 L.P.S. TG.MURES

A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR – STA

08-05-2015 18:00
A.C.S. SPERANTA TG.MURES 2 – 3 A.S. KINDER SG. DE MURES

13-05-2015 17:00
A.S. TRANSIL 2008 – C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN

08-05-2015 20:00
A.S. M.S.E.08 TG.MURES 0 – 11 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES

10-05-2015 11:00
C.S. IERNUT 12 – 0 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE

09-05-2015 11:00
A.C.S. KINDER SG. DE MURES 1 – 1 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI

Clasament – Copii si juniori, Juniori C:

# Nume echipa

1 A.S. KINDER SG. DE MURES 23
2 A.C.S. SPERANTA TG.MURES 23
3 C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN 22
4 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 23
5 C.S. IERNUT 23
6 A.C.S. MURESUL LUDUS 24
7 A.S. TRANSIL 2008 22
8 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 23
9 A.C.S. KINDER SG. DE MURES 23
10 L.P.S. TG.MURES 23
11 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 23
12 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 23
13 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 23