Se angajează CONSULTANT VÂNZĂRI Orange store Târnăveni

Candidatul ideal

– Studii medii/superioare.
– Abilitati de comunicare si interactionare cu clientii.
– Cunostinte operare PC.
– Experienta in vanzari telefonie mobila reprezinta un avantaj important.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
– Promovarea/vanzarea produselor si seviciilor oferite de companie.
– Atingerea target-ului de vanzari si activari.
– Implementarea si respectarea politicilor de vanzare ale companiei.
– Identificarea nevoilor de comuniare ale clientului si prezentarea solutiilor optime.

BENEFFICII:
– pachet salarial consistent : salariu de baza + bonus din vanzari.
– training.
– desfasurarea activitatii intr-o ambienta placuta si un colectiv orientat spre rezultate si dezvoltare.

Descrierea companiei

Orange store Tarnaveni.

C.V. – urile se trimit pe adresa de e-mail : demalexcom@gmail.com sau se depun personal la Orange store , str.Republicii, nr 74,Tarnaveni, pana cel tarziu Duminică  23.01.2022. Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la nr. de telefon 0752972875.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.