WEEKEND: PROGRAMUL MECIURILOR ECHIPELOR LOCALE

O parte din echipele locale joacă, în acest sfârşit de săptămână, în cadrul campionatelor locale. Iată meciurile ce urmează să aibă loc în cadrul Ligii a IV-a, etapa cu numărul 32.

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 32

23-05-2015 11:00
C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 0 – 3 F.C. GAZ-METAN TG.MURES

23-05-2015 11:00
A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 3 – 0 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA

22-05-2015 18:00
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI – A.F.C. ASA 2013 TG.MURES

23-05-2015 11:00
A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE – C.S. VIITORUL UNGHENI

23-05-2015 11:00
A.C.S. ARENA SIGHISOARA – A.S.C. SARMASU 2005

23-05-2015 11:00
A.C.S. MURESUL CUCI – A.S. MURESUL NAZNA

23-05-2015 11:00
A.S. GAZ-METAN DANES 3 – 0 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

21-05-2015 19:30
A.S. M.S.E.08 TG.MURES 4 – 2 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA

23-05-2015 11:00
A.S. MURESUL RUSII MUNTI – A.C.S. MURESUL LUDUS

Clasament – Liga a IV-a:

# Nume echipa

1 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 31
2 C.S. VIITORUL UNGHENI 31
3 A.C.S. MURESUL LUDUS 31
4 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 31
5 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 32
6 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 31
7 A.C.S. MURESUL CUCI 31
8 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 32
9 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 31
10 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 31
11 F.C. GAZ-METAN TG.MURES 32
12 A.S. GAZ-METAN DANES 31
13 A.S. MURESUL NAZNA 31
14 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 32
15 A.S.C. SARMASU 2005 31
16 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 33
17 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 33
18 A.C.S. ARENA SIGHISOARA 31

În Liga a V-a, echipele F.C Municipal Târnăveni şi A.S. Flamura Boziaş Târnăveni au programate meciuri acasă. Iată programul meciurior:

Liga a V-a, Seria a I-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 24

23-05-2015 18:00
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI – A.S. SPICUL GHEJA

24-05-2015 18:00
A.S. FORTA SANPAUL – A.S. JUVENTUS TAURENI

23-05-2015 18:00
A.S. INTELEGEREA GALATENI – A.C.S. MURESUL OGRA

24-05-2015 12:00
A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI – A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU

24-05-2015 18:00
F.C. MUNICIPAL TARNAVENI – C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

24-05-2015 18:00
A.S. REAL VALEA LARGA – C.S. IERNUT II

24-05-2015 12:00
A.S. INTER SANGER – A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT II 23
2 A.S. INTELEGEREA GALATENI 23
3 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI 23
4 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 22
5 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU 23
6 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 22
7 A.S. INTER SANGER 22
8 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 23
9 A.C.S. MURESUL OGRA 22
10 A.S. REAL VALEA LARGA 23
11 A.S. FORTA SANPAUL 23
12 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 23
13 A.S. JUVENTUS TAURENI 23
14 A.S. SPICUL GHEJA 23