WEEKEND: PROGRAMUL MECIURILOR ECHIPELOR LOCALE

Echipa Unirea Tricolor Târnăveni joacă sâmbătă, 2 mai, în etapa cu numărul 28, împotriva celor de la Avântul Miheşu de Câmpie, de la ora 11. Mai jos, programul meciurilor din weekend, liga a IV-a:

Liga a IV-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 28

02-05-2015 11:00
C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 0 – 3 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI

02-05-2015 11:00
A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE – A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI

02-05-2015 11:00
A.C.S. ARENA SIGHISOARA – F.C. GAZ-METAN TG.MURES

02-05-2015 11:00
A.C.S. MURESUL CUCI 3 – 0 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA

30-04-2015 18:00
A.S. GAZ-METAN DANES – A.F.C. ASA 2013 TG.MURES

30-04-2015 19:30
A.S. M.S.E.08 TG.MURES – C.S. VIITORUL UNGHENI

29-04-2015 18:00
A.S. MURESUL RUSII MUNTI 3 – 0 A.S.C. SARMASU 2005

02-05-2015 11:00
A.C.S. MURESUL LUDUS – A.S. MURESUL NAZNA

30-04-2015 17:00
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA – A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

Clasament – Liga a IV-a:

# Nume echipa

1 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 27
2 C.S. VIITORUL UNGHENI 26
3 A.C.S. MURESUL LUDUS 26
4 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 28
5 C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA 27
6 A.C.S. MURESUL CUCI 28
7 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 26
8 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 27
9 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 26
10 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 27
11 F.C. GAZ-METAN TG.MURES 27
12 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 27
13 A.S. GAZ-METAN DANES 26
14 A.S.C. SARMASU 2005 28
15 A.S. MURESUL NAZNA 27
16 C.S. GLIGA COMPANIES REGHIN 28
17 A.S. UNIREA ICLANZEL BERGHIA 28
18 A.C.S. ARENA SIGHISOARA 27

Şi echipele F.C. Municipal Târnăveni şi A.S. Flamura Boziaş Târnăveni vor juca în acest sfârşit de săptămână. Vezi mai jos programul meciurilor.

Liga a V-a, Seria a I-a, sezon 2014 – 2015 – Etapa 20

02-05-2015 18:00
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI – A.S. INTELEGEREA GALATENI

03-05-2015 12:00
A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI – A.S. FORTA SANPAUL

03-05-2015 18:00
F.C. MUNICIPAL TARNAVENI – A.S. SPICUL GHEJA

03-05-2015 18:00
A.S. REAL VALEA LARGA – A.S. JUVENTUS TAURENI

03-05-2015 12:00
A.S. INTER SANGER – A.C.S. MURESUL OGRA

02-05-2015 18:00
A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI – A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU

03-05-2015 18:00
C.S. IERNUT II – C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE

Clasament – Liga a V-a, Seria a I-a:

# Nume echipa

1 C.S. IERNUT II 19
2 A.S. INTELEGEREA GALATENI 19
3 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 18
4 A.C.S. F.C. ATLETICO BALAUSERI 19
5 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 18
6 A.S. INTER SANGER 19
7 A.S. TRICOLORUL TIGMANDRU 19
8 A.S. FLAMURA BOZIAS TARNAVENI 19
9 A.S. REAL VALEA LARGA 19
10 A.C.S. MURESUL OGRA 19
11 F.C. MUNICIPAL TARNAVENI 19
12 A.S. FORTA SANPAUL 19
13 A.S. JUVENTUS TAURENI 19
14 A.S. SPICUL GHEJA 19

La copii şi juniori, echipa A.S. Unirea Tricolor Târnăveni joacă joi, 30 aprilie, de la ora 17, cu cei de la L.P.S. Târgu Mureş, în cadrul etapei 24.

Copii si juniori, Juniori C, sezon 2014 – 2015 – Etapa 24

30-04-2015 17:00
L.P.S. TG.MURES – A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI

04-05-2015 17:00
A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE – A.C.S. KINDER SG. DE MURES

05-05-2015 18:00
A.F.C. ASA 2013 TG.MURES – C.S. IERNUT

04-05-2015 17:00
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN – A.S. M.S.E.08 TG.MURES

02-05-2015 15:00
A.S. KINDER SG. DE MURES – A.S. TRANSIL 2008

STA – A.C.S. SPERANTA TG.MURES

02-05-2015 15:00
A.C.S. MURESUL LUDUS – A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR

Clasament – Copii si juniori, Juniori C:

# Nume echipa

1 A.C.S. SPERANTA TG.MURES 22
2 A.S. KINDER SG. DE MURES 21
3 C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN 20
4 A.F.C. ASA 2013 TG.MURES 21
5 C.S. IERNUT 20
6 A.S. TRANSIL 2008 21
7 A.C.S. MURESUL LUDUS 22
8 A.S. UNIREA TRICOLOR TARNAVENI 20
9 A.C.S. KINDER SG. DE MURES 21
10 L.P.S. TG.MURES 21
11 A.S. INFRATIREA VALEA IZVOARELOR 22
12 A.S.C.F. AVANTUL MIHESU DE CAMPIE 20
13 A.S. M.S.E.08 TG.MURES 21